alvast bedankt

Wel, ik zou gaan voor een broedbak gaan die groot genoeg is, zodat je niet met 2 broedbakken moet werken en voor kleine honingzolders. Die zijn niet zo zwaar en de raampjes zijn gemakkelijk te ontzegelen.frakke schreef:welke kast zouden jullie een beginnend imker aan raden en waarom?
alvast bedankt
Klopt .... maar kan soms handig zijn.joselito schreef:Dat van dat raampjes uitwisselen vind ik zelf niet zo een goed idee.
iemand die me een klein beetje wegwijs wilt maken gebruikt segeberger.zanna schreef:Eens rondkijken wat de imkers in de buurt gebruiken.
De roep van Marie, mijn buurvrouw met drie kramen huishoudelijke artikelen op de wekelijkse markt in Culemborg en al die klanten, die vervolgens nooit precies het stofzuigermerk weten, vervolgens met de verkeerde maten zijn thuis gekomen en bij Marie verhaal komen halen. Arme Marie en arme klanten."Stofzuigerzakken in alle maten"
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten