Pagina 1 van 1
prijs van heide honing.
Geplaatst: wo 22 sep 2004, 09:49
door jaap
heide honing
wie kan mij de prijs van heide honing vertellen? in de winkel zie ik een prijs van 9.50 euro per pot van 450 gram.,maar dan verkoop ik niets.dus wat is een rieele prijs voor de consument? jaap jager.
jager
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: wo 22 sep 2004, 10:50
door Kroese
jaap schreef:
heide honing
wie kan mij de prijs van heide honing vertellen? jager
Op de markt van Ughelen werd er 6,50 Euro voor de pot gevraagd. Op de markt van Eerbeek a.s. Zaterdag 25 Sept. wordt er dan meestal het zelfde gevraagd. Wat de prijs van Heide raathoning is heb ik niet gezien/gevraagd. Hier ben ik zelf wel benieuwd naar. Wie weet dit?
Hennie....
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: wo 22 sep 2004, 10:55
door Albert Stoter
Volgens mij was in Ughelen de prijs voor Heide-Raathoning 1,50 euro per ons.
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: wo 22 sep 2004, 11:01
door Kroese
stoteral schreef:
Volgens mij was in Ughelen de prijs voor Heide-Raathoning 1,50 euro per ons.
Dank je wel Albert, tevens welkom op het Forum met je eerste berichtje:D
Groeten Hennie....
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: do 23 sep 2004, 09:16
door Kees van Gortel
De meeste prijzen zullen daar omheen schommelen, in het landelijk gebied tenminste.
We hoorden in ons depot dat er in Doornspijk 17euro de kilo gevraagd wordt.
Aan de andere kant kwam hier een imkerlangs die 2 jaar terug de raathoning niet kwijt kon, hij kon er wel 15euro de kilo (bij een opkoper)voor krijgen, maar dat vond ie veel te weinig.
Hij bleek uit een grote stad te komen en daar in delicatessen zaken andere prijzen te zien.
hgr. Kees
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: ma 27 sep 2004, 14:43
door jhvdhoef
heidehoning in een tijd dat er genoeg is kost voor de kennis/collega/klant euro 5,- en raathoning 8 euro het pond. Lijkt me billijk.
Re: prijs van heide honing.
Geplaatst: ma 27 sep 2004, 15:37
door Frans vanTongeren
De honingprijs volgt, bij mijn weten, nooit het succes van het vergaren en oogsten in Nederland. In ons land wordt slechts 10% van de totale hoeveelheid honing gewonnen; daarom maken wij als imkers niet de prijs uit.
Daarom blijft de prijs het jaar in jaar uit zo'n beetje hetzelfde of iets duurder; krankzinnige verhogingen gaat minder klanten opleveren in deze tijd waarop mensen meer sparen en minder consumeren.
De winning van heidehoning is grillig en onvoorspelbaar; de prijs zou stabiel moeten blijven.