Pagina 1 van 1

Prachtig weertje deze namiddag in Vlaanderen

Geplaatst: wo 21 nov 2007, 18:10
door de vos roger
Deze namiddag vlogen de bijtjes alsof het zomer was,een blauwe lucht en 14à15° in het zonnetje.Laatze maar doen zou ik zeggen!
Afbeelding

roger

Re: Prachtig weertje deze namiddag in Vlaanderen

Geplaatst: wo 21 nov 2007, 19:22
door Dirk Blanken
Roger,
Het is hier in het hoge Noorden van Groningen al een poosje grijs en wordt er niet gevlogen.
Ben van plan om eind November met oxaalzuur te behandelen(druppelen)
Misschien wordt december wel weer warmer.
Ik denk dat ze dan wel broedloos of praktisch broedloos zijn bij deze temperaturen.
Ik denk dat veel volken gedurende de hele winter toch een heel klein broednestje hebben, het zijn allang geen nigra's meer.
Toch spijtig dat we die niet veredeld hebben.
Jij zit met je pijpje nog steeds te mijmeren voor de volken maar hier wordt geconstrueerd 12 bankjes voor 36 volken in de shit staan uit te dampen.
Dan ben ik voor altijd af van de snel verrottende pallets.
16 speciale bodempjes voor de mini plus, nu totaal 30 zijn ook al afgerond.
Maar wat ik vragen wilde is waarvoor dient het traliewerk wat jij voor de kasten gemaakt hebt, is dat voor de spechten zodat ze rustig zittend hun gang kunnen gaan met gaten maken of heb je geiten rondlopen.
Dirk



dertiende

Re: Prachtig weertje deze namiddag in Vlaanderen

Geplaatst: wo 21 nov 2007, 19:44
door de vos roger
Ja die tralie....,is eigenlijk om de kippen en de katten van de kasten te houden.
En Dirk,rustig een pijpje roken zit er niet hoor,ik ben ondertussen ook drie nieuwe stellen simplexkasten aan het maken,niet om uit te breiden maar om oudere exemplaren te vervangen.En ik zit ook nog te "brainstormen" om een broedstoof te maken.[;)]


roger