Pagina 1 van 1

koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 14:32
door A.A. Staals
Afbeelding

Ik controleerde een dop die uitgelopen moest zijn door bij het dopje open te breken. Tot mijn verbazing zat de koningin die nog leefde verkeerd in de dop. (niet terug gekropen). Enkele jaren geleden heb ik 't zelfde eens gezien bij doppen breken.

ad staals

Re: koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 19:43
door apiario
Komt meer voor Ad "Stuitbevalling" vaak wat problemen met het naar buiten komen.

Mooie foto.

Re: koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 23:21
door Jelte Pieter Dijkstra
Tussentijds omgedraaid?

Re: koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: wo 18 mei 2011, 23:35
door maartenkleijne
Ik heb het ook een paar keer gezien maar heb steeds gedacht dat ze abusievelijk was terug gekropen.

Re: koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: do 19 mei 2011, 06:57
door A.A. Staals
maartenkleijne schreef:Ik heb het ook een paar keer gezien maar heb steeds gedacht dat ze abusievelijk was terug gekropen.
Terug kruipen gebeurd, zeker als ze ingekluisd zijn. Als ze is terug gekropen kun je dat zien aan het losgebeten dekseltje wat toevalig weer dicht geduwd kan zijn.

ad staals

Re: koningin verkeerd in de dop

Geplaatst: do 26 mei 2011, 13:25
door TubaLeoVoet
en... er staat geen "R" op haar versnellingsbak, ze kan niet achteruitlopen. Indien dit gebeurt, is ze verplicht om bovenaan een gaatje te knagen of ze komt er niet meer uit, wat soms gebeurt bij koninginnenteelt met kunstdopjes.