



gister 1e honingkamers gecheckt ..... dat loopt vol en is meer dan 2/3 afgesloten maar 1 volk had iets speciaals.
midden in de hk had ik een zelfbouw raam geplaatst met een klein stukje kunstraat , dit op verzoek van iemand die deze gaat kopen voor consumptie, het stukje kunstraat was honing en de rest allemaal darren broed.....ik heb n nieuw koninginnenrooster gebruikt !
natuurlijk gelijk gecheckt of Q in de hk zat ....nee hoor , die zat fijn beneden in bk2 hele platen werksterbroed en brias... HOE KANDAT NOU????? het is een mooie grote DAME !!! ik snap hier helemaal niks van . Heb er
ik heb het rooster verwisseld een nieuwe hk opgezet en daarna de nog spaarzaam af te sluiten cellen (volle bak) daarop...en het raam vol darren broed aan de kippen gegeven. IEMAND EEN IDEEEE hoe dit kan!




