Ik weet nog niet of het in een behoefte voorziet, en of imkers überhaupt gebruik maken van Linkedin, maar voor de liefhebbers heb ik een bijenhouden-groep aangemaakt: http://www.linkedin.com/groups?mostPopular=&gid=3699216
Misschien kunnen we zo nog meer gebruik maken van elkaars expertise op andere vlakken om de bijenhouderij in Nederland en Vlaanderen te verbeteren.
- Kroese
- Berichten: 1675
- Lid geworden op: do 16 nov 2000, 00:00
- Imker sinds: 1977
- Bijenras(sen): Buckfast
- Locatie: Apeldoorn
- Contacteer:
Re: Linkedin
Wat is dit dan nu weer?
Een soort van Face book voor imkers, waar je ook weer moet registreren?
Ik zie het voordeel hier nog niet van.
Leg eens uit Jeroen?
Een soort van Face book voor imkers, waar je ook weer moet registreren?
Ik zie het voordeel hier nog niet van.
Leg eens uit Jeroen?

https://home.kpn.nl/buckfast/ ( pedigrees)
https://home.kpn.nl/kroese.001/ (K-Teelt + KI )
https://www.youtube.com/user/buckfastimker
- Jeroenvt
- Berichten: 1535
- Lid geworden op: do 06 sep 2007, 21:44
- Aantal volken: 5
- Bijenras(sen): hele leuke
- Locatie: Hoogland - Nederland
- Contacteer:
Re: Linkedin
Linkedin is een soort Facebook voor zakelijk gebruik. Professioneel netwerken dus, maar ik ook wel ruimte voor iets hobby-achtigs tussendoor. Dus niet wanneer je kunstzwerm moet maken, maar wel hoe je je werkervaring in kunt zetten voor de bijenhouderij. Neem bijvoorbeeld het bouwen van zo'n platform als dit, het inzetten van ICT voor een betere informatievoorziening aan imkers, dat soort initiatieven.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast