Hoera,
De zon die kieperde zo mooi door de wolken door en het was even zo lekker warm. Had eigenlijk nog 2 dagen willen wachten tot het volk er een week stond, maar mijn geduld was weer eens op

. Ik zie dat het volk lekker stuifmeel haalt. Heel voorzichtig haal ik de riem los pak ik de voerpak eraf en licht ik voorzichtig de dekplank.
De bijtjes zijn heel rustig.
Met blote handen blader ik op kousevoetjes door het volk heen, ik neem eerst een kantraam uit zodat ik ruimte heb. De bijtjes blijven rustig zitten.
Ondertussen probeer ik eitjes te vinden met mijn loepzuivere bril.
Bij raam #4 zie ik:
In het volk met buckfast P moer dat ik afgelopen dinsdag bij Ferry Bantjes gehaald heb zitten eitjes en kleine larfjes.
Betekend dat de moer de trip van Lelystad naar Harderwijk overleeft heeft

.
Ik zet raam #4 terug, en raam 3 en 2 er weer tegenaan, plaats het kantraam terug en sluit voorzichtig de kast met de dekplank, voerbak er weer op en het is klaar.
Nou maar met mijn poten eraf blijven en invoeren dat ding heb ik als ie goed uitwinterd volgend jaar een volk met een P moer.
Freek