De VBBN-beleidsvoornemens zijn in wezen zeer gestructureerd van karakter met een vermoedelijke tijdstip van aanpak. Het oude VBBN-beleidsplan (4-jarenplan 1996-1999) zag er in grote lijnen als volgt uit (het huidige zal niet veel afwijken):
A. het verbreiden van kennis
- onderwijs/scholing
B. het verbeteren van de resultaten van het bijenhouden
- verbetering bijenweide (ook braaklegging, Maarten!)
- bestuiving
- koninginnenteelt (doppenproject Teeltgroep Inheemse bij, Romee!)
- bijengezondheidszorg
C. het verschaffen van voorlichting
- aan natuur- en milieuorganisaties
- aan individuen en belangengroepen
D. het behartigen van de imkersbelangen van haar leden
- VBBN/groepen/subverenigingen/commissies
- Externe contacten: bedrijfsraad/overige contacten (VIB, COPA, Apimondia)
E. het (mede) uitgeven van een vakblad
F. het maken van en financieel beleidsplan
Om nieuw beleid te kunnen maken moeten we eerst goed inzicht hebben in het huidige beleid, de bestuurs- en communicatiestructuur. Inspraak zonder inzicht is uitspraak zonder uitzicht.
!Piet
Huidig VBBN-beleid
-
- Berichten: 2128
- Lid geworden op: za 18 nov 2000, 00:00
- Locatie: Nederland
- Contacteer:
-
- Berichten: 2128
- Lid geworden op: za 18 nov 2000, 00:00
- Locatie: Nederland
- Contacteer:
Re: Huidig VBBN-beleid
- adviseren bij het ontwikkelen van nieuw beleid?
- adviseren bij fusie en reorganisaties?
http://www.nestorkring.nl
!Piet
- adviseren bij fusie en reorganisaties?
http://www.nestorkring.nl
!Piet
-
- Berichten: 1218
- Lid geworden op: di 14 nov 2000, 00:00
- Contacteer:
Re: Huidig VBBN-beleid
Het huidige staat in deze rubriek:Het oude VBBN-beleidsplan (4-jarenplan 1996-1999) zag er in grote lijnen als volgt uit (het huidige zal niet veel afwijken):
http://www.bijenhouden.nl/forum/topic.asp?TOPIC_ID=971
Ja, dat is wel verstandig, maar soms helpt het als je eerst bij jezelf te rade gaat, en je afvraagt, "wat vind ík nou belangrijk, wat kan een vereniging doen, wat ik m'n ééntje niet kan". Misschien blijkt later dat je niet de eerste bent die het bedacht heeft, maar dat voelt toch anders dan al die stukken lezen, en proberen het einde van de bladzijde te halen. Ook al ben je het er min of meer eens.Om nieuw beleid te kunnen maken moeten we eerst goed inzicht hebben in het huidige beleid, de bestuurs- en communicatiestructuur. Inspraak zonder inzicht is uitspraak zonder uitzicht.
Piet, wat is voor jou nou een hoofdzaak, een reden om lid van een vereniging te zijn.
R.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast